Οι δράσεις για τη σχολική χρονιά 2022-23 έκλεισαν το βράδυ της Τρίτης 20 Ιουνίου με τη βραδινή γιορτή, αφιερωμένη στην ΣΤ’ τάξη, που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων. Η γιορτή ξεκίνησε στις 21:00 και έφτασε μέχρι τα μεσάνυχτα, με πολλούς παρευρισκόμενους στο προαύλιο του σχολείου μας.

Με ζωντανή μουσική, χορό, παιχνίδια και φαγητό, αποχαιρετήσαμε την ΣΤ’ τάξη και καλωσορίσαμε τις καλοκαιρινές διακοπές. Στον τοίχο του σχολείου που βλέπει προς τις κερκίδες, προβάλλονταν φωτογραφίες και βίντεο από τη χρονιά που πέρασε.

Θα θέλαμε να ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Λουτρακίου που για μία ακόμη φορά οργάνωσε τη βραδιά με τον πιο όμορφο και ξεχωριστό τρόπο!

Η βραδινή γιορτή του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων