Με το που φτάνουμε στο τέλος της σχολικής χρονιάς, όλοι περιμένουμε δύο πράγματα: τις διακοπές και τις καλοκαιρινές γιορτές του σχολείου, πρωινή και απογευματινή. Η πρώτη έχει μέσα τον αποχαιρετισμό της ΣΤ΄ τάξης και παιχνίδια, συνήθως με νερό, ενώ η δεύτερη: χορό, προβολή φωτογραφιών όλης της χρονιάς, φαγητό και για πρώτη φορά φέτος έναν αγώνα ποδοσφαίρου μεταξύ ΣΤ’ και Ε’ τάξεων.

Θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες προς τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την προσφορά και την οργάνωση του γεύματος, την μουσική και τον φωτισμό αλλά και για την δημιουργική συνεργασία για το 2021-22.

Σας αποχαιρετούμε, λοιπόν, για φέτος μετά από μία ζωντανή σχολική χρονιά και εικόνες από τις δύο καλοκαιρινές μας γιορτές.

Τα παιχνίδια νερού
Η Ε΄ τάξη αποχαιρετά την ΣΤ΄
Η αφίσα που ετοίμασε η Ε΄ τάξη για την ΣΤ΄
Η ΣΤ΄ τάξη χορεύει: “Ο πιο καλός ο μαθητής…”